Атлетико и Реал ще решават всичко на реванш

Миналогодишните финалисти в Шампионската лига Атлетико и Реал не се победиха и завършиха 0:0 в първия 1/4-финал на стадион "Висенте Калдерон".

Повече за изпуснатата победа могат да съжаляват символичните гости от Реал, които изиграха много силно пълно полувреме. През втората част на терена властваха повече нервите и в крайна сметка двата тима се оттеглиха без да си отбележат гол, което оставя всичко за реванша на "Сантяго Бернабеу" след седмица. Предвид успешните мачове на Атлетико срещу Реал през сезона е трудно да се определи дали домакинството дава предимство на "белия балет".