Атлетико (Мадрид) и Байер ще мерят сили

Тази вечер в 21:45 часа отборите на Атлетико (Мадрид) и Байер (Леверкузен) ще се изпраявт един срещу друг на "Висенте Калдерон" в мач реванш от 1/8-финала в Шампионската лига. Четвъртият във временното класиране в Испания излиза срещу четвъртия в Германия в спор за четвъртфинал. "Аспирините" имат леко преимущество след първия двубой на свой терен като спечелиха с 1:0. Сега обаче задачата им в реванша няма да е никак лека, тъй като "дюшекчиите" са напълно способни да обърнат нещата в своя полза.

Атлетико (Мадрид) е финалист от миналогодишното издание на турнира, когато впечатли всички със своето представяне, но накрая загуби битката за трофея с вечния си съперник Реал (Мадрид). Сега "дюшекчиите" със сигурност ще искат да повторят, а защо не и да подобрят представянето си от миналата кампания и не са склонни да отпаднат на толкова ранен етап, така че излизат само за победа.