Божинов не блести особено

Партизан надви с 4:2 Стяуа в Белград в мач-реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Първата среща на румънска земя завърши без победител - 1:1. Българският нападател на "гробарите" Валери Божинов, който се контузи още през първото полувреме на първия мач, тази вечер бe титуляр за тима от Белград. Той обаче имаше лош ден и през първото полувреме негов гол бе отменен, а през втората част пропусна дузпа. Секунди след втория гол на Партизан за 2:2 в 60-ата минута Божинов бе сменен. Другият българин в състава на Партизан - Иван Бандаловски, не бе в групата на отбора за мача.