Челси с един гол напред

Английският Челси взе предимство в двубоя с френския Пари Сен Жермен, стигайки до равенство 1:1 при гостуването си на "Парк де Пренс" в Париж. Възпитаниците на Жозе Моуриньо отбелязаха гол на чужд терен при единствения си удар по посока на вратата на съперника.

Бранислав Иванович с глава вкара може би решителното попадение в целия сблъсък след 36 минути игра, завършвайки интересна триходова комбинация от защитния вал на своя тим, започнала от Джон Тери и преминала през друг негов колега в отбрана - Гари Кейхил. Единсон Кавани изравни за ПСЖ след почивката, но домакините не успяха да стигнат до пълен обрат, главно заради намесите на стража на Челси Тибо Куртоа, който спаси редица техни удари.