И Манчини не може да изкара Интер от кризата

Очакваният прогрес в играта и резултатите на Интер след завръщането на Роберто Манчини все още са само пожелание за феновете на "нерадзурите". Днес миланският гранд допусна домакинска загуба от Удинезе с 1:2 и остана на срамното 12-о място във временното класиране.

Отборът е в серия от 5 мача без победа в първенство, като за последно спечели на 26 октомври. Мауро Икарди даде аванс на Интер в самия край на първото полувреме, но след почивката Брун Фернандеш и Сирил Теро обърнаха резултата в полза на "фриуланите", които заемат 8-о място в таблицата. Успехът е още по-сладък за наставника на Удинезе Андреа Страмачони, който е бивш треньор на Интер.