Литекс пребори ЦСКА

Макар да бе подкрепян от близо 2000 червени запалянковци ЦСКА не успя да вкара гол в осми пореден мач.

Това стана факт след загубата на червените с 0:2 при гостуването на Литекс в среща от петия плейофен кръг на "А" група, а порaжението смъкна тима на Галин Иванов на четвърта позиция във временното класиране с 46 точки. В герой за оранжевите се превърна Данило Асприля, който наниза и двете попадения за своя отбор още преди почивката, но съвсем спокойно можеше да реализира поне още толкова. Със сериозни пропуски се отличиха и неговите съотборници Пауло Регула и Милчо Ангелов.