Милан обърна загуба в равенство

Отборът на Милан се добра само до равенство 2:2 в гостуването си на Емполи от междинния 4-ти кръг в Серия "А". "Росонерите" обаче може да са доволни от тази точка, след като губеха с 0:2 малко преди края на първото полувреме, но успяха да върнат двата гола.

Лоренцо Тонели в 13-ата минута и Мануел Пучарели в 21-ата минута дадоха преднина от два гола за домакините, но Фернандо Торес с дебютния си гол в Серия "А" в 43-ата минута и Кейсуке Хонда в 58-ата минута възстановиха равенството. В края на мача пък Емполи остана с 10 човека на терена след като Мирко Валдифиори получи червен картон в 86-ата минута, но гостите не съумяха да се възползват и да направят пълен обрат.