Реал Мадрид пребори Атлетик Билбао

Реал Мадрид бързо забрави неубедителния мач срещу Лудогорец в Шампионската лига и отново настъпи газта. В последен мач от 7-ия кръг в Примера дивисион "белият балет" разби Атлетик Билбао с 5:0 на "Сантиаго Бернабеу".

Мадридчани категорично надиграха баските в този мач, като три гола вкара Кристиано Роналдо и още два добави Карим Бензема, а в мача можеха да паднат поне още толкова попадения. Португалецът се разписа във 2-ата и 55-ата и 88-ата минута, а французинът бе точен в 41-ата и 69-ата минута. Така домакините записаха четвърти пореден успех на сметката си в първенството.