Ирина Шейк имала целулит

Една от най-скъпоплатените манекенки в света - Ирина Шейк, проплака, че вече и тя има целулит. Приятелката на звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо участва в няколко ревюта в Сао Пауло (Бразилия) по време на Седмицата на модата. Именно там, пред местната преса, Шейк издаде голямата си драма и сподели, че вече се бори с „портокаловата кожа”.

"Аз съвсем не съм безупречна. Вече имам целулит - призна си футболната половинка. - За мен, както за всяка друга жена, това е драма. Но трябва да продължавам да работя над себе си и да правя това, което ме кара да се чувствам щастлива". Местната преса пише още, че Шейк се появила на подиума в едно от ревютата с интересна рокля, която имала толкова странна кройка, че дори скрила напълно кръшната й талия. Журналистите недоумяват как красавицата се е съгласила да дефилира с нея, след като загрозява перфектното й тяло.

Най-четени от

Най-четени

Добави коментар

Екипът на Men.bg Ви благодари, че използвате кирилица за вашите коментари.
В случай, че коментарът Ви съдържа нецензурни квалификации и лични нападки или обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа, той ще бъде изтрит от модератора на сайта.

Изпрати
Коментари
Печели Пари Онлайн
08 април 2014 | 00:03

ПЕЧЕЛЕТЕ ПАРИ ОТ ТОП 14 НА НАЙ-ДОБРИТЕ САЙТОВЕ САМО И ЕДИНСТВЕНО КАТО ПОТРЕБИТЕЛИ, КАКВИТО СТЕ НА ФЕЙСБУК, НО ОТ ТАМ НЕ ВИ ЗАПЛАЩАТ ЗА ТОВА. ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ И ДОКАЗАТЕЛСТВА ПОСЕТЕТЕ ПОСОЧЕНИЯ САЙТ ЧРЕЗ ГУГЪЛ-------->p e c h e l i o n l i n e. o v o . b g