Англичаните се разминаха

Имаше ли гол за Украйна в ситуацията през второто полувреме на мача с Англия, при която Джон Тери изби топката от голлинията на вратата на "Трите лъва"?

Предлагаме ви видео с дискусионното положение и снимки, които показват, че топката по-скоро е преминала с целия си обем голлинията на английската врата.

В началото на атаката пък се оказва, че украинският нападател Артьом Милевески е в положение на засада.

Ситуацията стана при резултат 1:0 в полза на Англия и можеше да промени хода на мача, но след удара на Марко Девич и намесата на Тери попадение не бе зачетено и англичаните се поздравиха с минималната, но много ценна победа.

Тя им позволи да заемат първото място в Група "D" на Евро 2012 и на четвъртфиналите Уейн Рууни и компания ще се изправят срещу Италия.

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/jP-bFDRMK_A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>