Бербо с асистенция и отменен гол

Отборът на Монако надви гостуващия Нант с 3:1 в последния мач от 32-ия кръг на френската Лига 1. Титуляр за монегаските бе българският нападател Димитър Бербатов. Той игра до 64-ата минута, когато бе сменен от Еманюел Ривиер. Монако не стигна никак лесно до победата, тъй като гостите направиха куп пропуски пред вратата на Даниел Субашич.

Домакините все пак спечелиха след голове на Хамес Родригес (18, 76-дузпа) и на Андреа Раджи (72), а за "канарчетата" точен бе Алехандро Бедоя (78). +14 Бербатов асистира на Хамес Родригес за първото попадение на колумбиеца, а само минута по-късно самият български нападател също реализира гол, но той бе правилно отменен заради засада на 33-годишния благоевградчанин.