Бербо стана герой

Българският нападател Димитър Бербатов вкара два гола и асистира за още един в полза на своя Фулъм, с което неговият тим обърна резултата до 3:2 в своя полза, след като губеше с 0:2 след 22 минути при гостуването си на Арсенал в лондонското дерби на 11-ия кръг от Висшата лига. Срещата завърши наравно 3:3 и предложи невероятен атакуващ футбол, шест гола, обрати и драма, а за капак на всичко Микел Артета пропусна да донесе победата на домакините от дузпа в 94-ата минута. Оливие Жиру също вкара два гола на "Емиратс", а по един за двата тима добавиха Лукас Подолски от домакините и Алекс Каканиклич от Фулъм. Ремито остави двата отбора на седмо и осмо място в класирането с еднакъв актив - 16 точки