Челси се пребориха

Отборите на Челси и Манчестър Юнайтед изнесоха пореден голов спектакъл на "Стамфорд Бридж", в който домакините стигнаха до обрат за крайното 5:4 след продълженията, с което си осигуриха място в петия кръг на турнира за Купата на Лигата. Гостите на три пъти излизаха напред в резултата в редовните 90 минути, но Еден Азар от дузпа донесе равенство 3:3 секунди преди края на двубоя.

В продълженията значително по-опитният състав на Челси, който бе на терена, стигна до успеха след голове на Даниел Стъридж и Рамиреш. Райън Гигс оформи крайното 5:4 също от дузпа в последната 120-а минута на драматичния сблсъсък.